Konsulting i Wdrożenie Ochrony Danych Osobowych

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z Ochroną Danych Osobowych

RODO 2018

Przygotujemy Państwa firmę do RODO

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Pełnimy funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji(ABI )

O firmie

Zespól tworzący WBT to mieszanka energicznych, młodych ludzi posiadających doświadczenie merytoryczne oraz biznesowe w dziedzinie branży IT.

Powstaliśmy z połączenia dwóch firm posiadających doświadczenie na rynku krajowym oraz zagranicznym w szeroko pojętej dziedzinie outsourcingu IT, wdrożeń oraz świadczenia kompleksowych usług informatycznych.

Jesteśmy świadomi, że nasz klient może nie mieć rozeznania odnośnie tego, co jest możliwe do wykonania i co tak naprawdę jest mu potrzebne. Dlatego właśnie nasza usługa zwykle rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu istniejącej infrastruktury informatycznej oraz identyfikacji potrzeb Klienta. Następnie, po zaakceptowaniu naszej propozycji przystępujemy do zaprojektowania konkretnych rozwiązań. Podczas tej części pracy stawiamy na nie tylko stworzenie środowiska, które jest w bezpieczne i niezawodne, lecz także, by przyszła rozbudowa nie stanowiła problemów.Wdrożenia nowych projektów zawsze obejmują szkolenia dla pracowników oraz monitoring, który ma na celu powiadomienie nas poprzez sms lub wiadomość email o wystąpieniu konkretnego błędu lub awarii.